foto1
foto1
foto1
foto1
foto1
Тут можна написати коротенький девіз школи

 

Новоселицька школа – школа успіху

 Щодня ми заходимо в її відкриті двері. Заходимо зранку, коли в коридорах тихо й навчальні кабінети тільки прокидаються в очікуванні галасливої дітвори. Увесь день ми живемо з нею одним життям: учимо, виховуємо, турбуємося. Допомагаємо заглянути в майбутнє, зробити крок назустріч мрії. Увечері, коли в її стінах змовкає гамір і чути лише шепіт класної дошки та зітхання парт, ми закриваємо за собою шкільні двері, аби завтра знову повернутись.
     А далі… Далі нова зустріч з тими, заради кого йдемо до школи, знайомство з вами, нашими майбутніми вихованцями.
     Ласкаво просимо в нашу школу, школу, яка стане дороговказом кожному, хто ступить на її поріг.


Живемо й працюємо 
за принципами

     «НІ!» байдужості й професійному егоїзму

     «ТАК!» творчому пошуку й фаховій шляхетності                 

     «НІ!» втомливому чеканню справжнього життя

     «ТАК!» неповторності  кожної миті пережитого        

 Складовими успішного розвитку школи є високий професіоналізм та творчий ентузіазм вчителів, які підкорюють вершини професійних конкурсів, є авторами методичних публікацій на сторінках педагогічної преси, мають авторські програми елективних курсів, беруть участь у науково-практичних семінарах та конференціях, є призерами районних та обласних виставок педагогічних ідей та знахідок. Новоселицька школа не просто навчальний заклад, у якому дитина набуває достатніх знань, умінь і навичок, це -  дім, у якому минає дитинство. Тож педагогічний колектив прагне, щоб про дитинство, проведене у школі, у кожного учня залишилися теплі спогади. У школі вірять, що зігріті світлом дитинства вихованці обов’язково стануть переможцями – тріумфаторами долі.

     «НІ!» казенщині та формалізму

     «ТАК!» затишку й можливості бути собою                                 

     «НІ!» конфліктам і упередженням

     «ТАК!» відповідальності й дисципліні                        

         Сьогодні школа – це навчальний заклад, де виховують за допомогою духовних багатств культури, де прищеплюють дитині все краще, що нагромаджено народом, де шанують дитячі душі. Це школа пошуку ідеалу добра, любові, правди й краси. Діти, залежно від вподобань, нахилів мають змогу відвідувати факультативи, курси за вибором, гуртки, секції, філіали художньої та музичної шкіл, реалізувати себе через колективні творчі справи, шкільні об’єднання за інтересами. 
     Школа – це не просто навчальний заклад, де тебе навчають читати й писати. Це набагато більше. Це ідеологія, світогляд, це держава в державі. Кожна школа –своя маленька держава з урядом, політикою, економікою. У нас уряд – це учнівський парламент, що не є формальним органом у шкільному житті, а посідає в ньому значне місце.

     «НІ!»  шкідливим звичкам

     «ТАК!» спорту та здоровому способу життя                               

     «НІ!»  агресії

     «ТАК!» позитивним емоціям та гарному настрою    

     У школі створено умови для індивідуального навчання та розвитку. Кожну дитину забезпечено належним медичним доглядом. Створено гарні умови для фізичного розвитку учнів, адже основний напрямок роботи школи – це збереження та зміцнення здоров’я школярів. Крім уроків фізичного виховання, діють спортивні секції з волейболу та баскетболу, туристичний гурток. Основні їх завдання: долучити школярів до систематичних занять спортом, сприяти їх спортивному вдосконаленню в обраному виді спорту, готувати гуртківців до участі в позашкільних змаганнях тощо.
     Найпростішою й масовою формою позакласної роботи з учнями молодшого віку є ігри й розваги, які щодня проводять учасники центру організації дозвілля молодших школярів. Велике освітнє й виховне значення мають прогулянки та екскурсії, які проводяться для учнів молодших класів, учнів, які відвідують ГПД. Ці заходи сприяють вдосконаленню навиків у ходьбі, бігу й іграх, загартовують організм і зміцнюють здоров'я дітей, сприяють набуттю навичок самообслуговування, поведінки та орієнтування на місцевості.

В дитинстві відкриваєш материк, котрий назветься потім — Батьківщина
                                                                                                                  Л. Костенко 

                                                      Наша школа плекає 
                                                      майбутнє України                                         
   
            Крону, що неба сягає, 
            живить коріння роду                                                              

     Важливий напрям діяльності навчального закладу – патріотичне виховання. Для всіх, хто вважає цю школу своєю, – це не формальність і не просто данина освітнім директивам. Узявшись розбудовувати навчальний заклад, педагоги, а  також батьки, мають надзвичайно яскраві візії майбутнього, які власне й спонукали до втілення освітніх ідеалів. Реалізація особистості, добробут родини – лепта у процвітання землі, з якою єднають кровні зв’язки.
     Любов до Батьківщини завжди починається з поваги – до рідної домівки, до маминої казки, до татового повчання, до обраного батьками способу життя, до школи, яка хоч і поряд, проте здатна підготувати до реалізації найсміливіших життєвих програм – не десь за океаном, у далеких чужбах, а тут, на своїй землі, де виросли. Бо тільки ця земля береже енергію тих, хто подарував нам життя. Любов до рідної землі, шану і повагу до її героїв плекають у школі на кожному уроці й на кожнім виховнім заході.

                                               Наша школа примножує
                                          європе йські освітні традиції
                                          
                        Європейські обрії захмарні,
                         у школі ближчими стають
 
                                                       

     Перевірені часом і досвідом багатьох поколінь інтелектуалів-гуманістів засади освіти, безумовно, модернізовано. Проте непорушним лишився принцип навчання словом і у слові. У Новоселицькій школі  переконані, що знання мов сьогодні – це не стільки мета освіти, скільки її метод, бо тільки мови прокладають шлях до міжкультурної комунікації, дають змогу повноцінно жити в глобалізованому світі. Діти в навчальному закладі вивчають мову не лише як навчальний предмет, а як культурний феномен. Цьому сприяють вивчення англійської, польської мов; літературна студія «Первоцвіт», Літня школа польської культури і мови, європейський клуб «Орбіта», мовні тижні, учнівські конференції, турніри, конкурси впродовж навчального року. Все це шліфує набутки. Проте ми знаємо, що найважливіше – коли є що шліфувати. Зерно знань, помножене на звичку працювати, – це та мудрість, яка є одвічною європейською цінністю й основою будь-якого навчання, щоб бути ЛЮДИНОЮ.

  

2020 Copyright My School Rights Reserved