foto1
foto1
foto1
foto1
foto1
Тут можна написати коротенький девіз школи

     З 14 по 18 червня у Старокостянтинівському районі проходив обласний етап Всеукраїнської дитячо-юнацької військово-патріотичної гри «Сокіл» («Джура»). Учасники «Джури» – 26 роїв з 18 районів і 6 міст області – таборувались на території історико-культурного заповідника «Самчики».

     Програма гри була різноманітна і насичена і включала проведення видів змагань та конкурсів військово-спортивного, туристсько-краєзнавчого та культурно-просвітницького спрямування. У перервах між змаганнями та конкурсами проводились тематичні виховні та пізнавальні бесіди, майстер-класи та вишкіл роїв.

     Полонську об’єднану територіальну громаду представляв рій «Полонська сотня», до якої увійшли учні і нашого навчального закладу: Калембрик Юрій, Писаренко Андрій, Мельник Тимур. Юні патріоти блискуче справились із завданнями гри «Квест: Випробування джури», який складався із 8 заданих пунктів – об’єктів, що розташовані на території музею-маєтку Самчики. Для цього напередодні для учасників були проведенні докладні екскурсії, на основі яких і були складені завдання «Квесту» та Смугу перешкод на пересіченій місцевості посівши перші місця. У військово-спортивному виді «Впоряд», де рої демонстрували виконання прийомів муштрового впоряду, «Полонська сотня» була третьою.

     Хоча рій не став переможцем у загальному заліку, проте пройшов гарну школу навчання і виховання дисципліни, патріотичного духу, військового вишколу, побратимства. Пишаємося тим, що наша команда була гідним суперником і користувалася повагою серед організаторів та учасників гри.

2019 Copyright My School Rights Reserved