foto1
foto1
foto1
foto1
foto1
Тут можна написати коротенький девіз школи

     19 липня, на базі нашого навчального закладу, під керівництвом директора Департаменту освіти і науки Хмельницької ОДА Олега Фасолі,  відбулась робоча зустріч із директорами опорних шкіл Хмельниччини та завідуючими філіями опорних шкіл. До наради також долучилися представники районних відділів освіти.

     Для нас та усіх присутніх це не просто засідання, а й значна подія. Адже мали можливість поділитися думками та досягненнями, внести пропозиції, поміркувати стосовно вирішення нагальних проблемних питань щодо функціонування опорних шкіл, підготовки їх до нового навчального року.

     З 14 по 18 червня у Старокостянтинівському районі проходив обласний етап Всеукраїнської дитячо-юнацької військово-патріотичної гри «Сокіл» («Джура»). Учасники «Джури» – 26 роїв з 18 районів і 6 міст області – таборувались на території історико-культурного заповідника «Самчики».

     Програма гри була різноманітна і насичена і включала проведення видів змагань та конкурсів військово-спортивного, туристсько-краєзнавчого та культурно-просвітницького спрямування. У перервах між змаганнями та конкурсами проводились тематичні виховні та пізнавальні бесіди, майстер-класи та вишкіл роїв.

   

Детальніше: Обласний етап гри «Джура-2016»

    Багато людей люблять відпочивати на лоні природи, в звичайних наметах. Погодьтеся, в цьому є своя романтика і наші учні це добре знають, адже протягом кількох днів відпочивали у наметовому містечку на мальовничому узбережжі річки Случ. І це не тільки був відпочинок, але й спілкування з природою, купання у річці, запашна каша та пісні біля вогнища. Надовго залишаться в пам’яті дітей цікаві розповіді, конкурси, ігри, спів пташок, запах польових квітів та шелест трав. Тут діти знайшли собі нових друзів, пізнали багато нового і корисного, отримали безліч романтичних та яскравих вражень.

     Останній дзвоник – це свято, яке скликає всю велику шкільну родину, щоб разом порадіти успіхам і досягненням дітей і їх наставників. Так і цьогоріч, подвір’я нашої школи наповнилося веселим дитячим гомоном, розмаїттям квітів та емоцій. 
     Щасливі, усміхнені першачки, схвильовані та збентежені випускники – кожен відчував гордість за рідну школу, оскільки неодноразово імпровізована сцена наповнювалася найкращими учнями: відмінниками навчання, переможцями різноманітних фестивалів, конкурсів, спортивних змагань. Гучними оплесками вітала школа вчителів, нагороджених Почесними грамотами. Останній дзвоник дав початок найбезтурботнішій порі дитинства – літнім канікулам. А випускникам відчинив дорогу до самостійного життя, до підкорення нових вершин.

     З 18 по 23 травня поблизу села Черче Чемеровецького району проходив одинадцятий обласний збір – змагання юних рятувальників «Школа безпеки». У змаганнях взяли участь 19 команд з різних районів та міст області.
У загальному заліку команда Полонського району посіла ІІІ місце. Приємно зазначити, що до складу команди входять учні нашого навчального закладу: Настя Андрушко, Тимур Мельник, Юрій Калембрик. 
Гарні результати зумовлені, насамперед, талановитими тренерами, а також активністю, старанністю та жагою до перемог самих учнів. То ж бажаємо нових перемог та здобутків!


     19 травня Закарпатський музей народної архітектури і побуту розквітнув барвистими народними костюмами та задзвенів фольклором. Там проходив фестиваль-конкурс "Веселковий передзвін", який зібрав близько 40 колективів – представників шкіл мистецтв з усіх районів краю та сусідніх областей.

     Дійство - незабутнє! Адже були залучені найкращі набутки мистецького краю – від народних пісень, традиційного вбрання і до чудових автентичних інструментів. Наш ансамбль "Веселі музики" під керівництвом Василя Чумака знову вразив глядачів своїм запалом, майстерністю виконання та самобутністю. Варто зазначити, що поїздка ансамблю стала можливою з-за підтримки голови Полонської міської ради об’єднаної територіальної громади Скримського Франца Францовича.

     Ансамбль "Веселі музики" підкорив чергову вершину творчості, здобувши перемогу у конкурсі-фестивалі "Веселковий передзвін", що відбувся у місті Ужгороді. 
     Наші щирі вітання конкурсантам. Ви - неперевершені!

2020 Copyright My School Rights Reserved