Догори

foto1 foto2 foto3 foto4 foto5
Модули Joomla для своего сайта я взял здесь, а шаблон нашел вот тут

     Сьогодні у початковій школі панувала особлива атмосфера родинного затишку і тепла, адже до дітей з солодкими подарунками завітав Святий Миколай. Школярі не стримували радісних емоцій, дякували за подарунки та обіцяли бути вихованими учнями.
     Шкільна родина Новоселицької ЗОШ щиро дякує народному депутату України Олександру Герезі за отримані подарунки, за щасливі усмішки на дитячих обличчях.

     Велика частина світу відкрита для мандрівників, але все ж є чимало місць, куди туристів не пускають з різних міркувань, і від цього тільки більше хочеться потрапити саме на закриту територію. Учні 9 класу Новоселицької ЗОШ відвідали шість таких місць віртуально, провівши під керівництвом вчителя історії Тетяни Кравчук учнівську конференцію «Загадкові місця на планеті».

     Колектив Новоселицької ЗОШ дарує свою увагу, тепло і підтримку воїнам АТО, які захищають цілісність нашої держави, долучившись до благодійної новорічної акції «Привітаймо воїнів разом». Бажаємо усім нашим захисникам якнайшвидше повернутися додому живими та здоровими.


Віримо у вашу перемогу! Слава Україні! Героям слава!

     Сьогодні кожен із нас має у словниковому запасі слова: «загуглити», «запитати у google». Маючи будь-яке запитання всі ми шукаємо відповідь на сторінках Google. «Google знає все».
   Google.com — найвідвідуваніший сайт у світі (поряд із facebook.com). Водночас, компанію звинувачують у порушенні права на приватність, авторського права та цензурі. На учнівській конференції «Сергій Брін, Ларрі Пейдж та їх дітище» учні більш детально познайомилися із історією цієї молодої та водночас могутньої компанії, із її амбітними засновниками та спробували зробити власні висновки. Дякуємо за активну участь учнів 9 та 10 класів та керівнику конференції Ірині Ніколішиній.

      З 11 до 15 грудня в Новоселицькій ЗОШ під керівництвом вчителів історії Лариси Бученко та Тетяни Кравчук проходив тиждень історії. Його гасло "Сьогодні – знавці історії, а завтра – її творці".
     Впродовж тижня пройшло чимало цікавих та змістовних заходів. Серед них – історичний турнір для учнів 7 класу, навчальна гра «LG - Еврика» відбулася між учнями 5-х класів, історичний марафон – 9 клас та бліц-турнір «Видатні українці» - 11 клас. Також здобувачі освіти мали можливість позмагатися у розв’язанні кросвордів, вікторин, ребусів.

     У НАС РОДИННИЙ ПІКНІК! А У ВАС?
1 вересня у Новоселицькій ЗОШ уся шкільна родина зібралася на подвір’ї, щоб зустріти першокласників та дати старт новому навчальному року.
Швидко минув перший урок. І знову зустріч у родинному колі на ПІКНІКУ. На подвір’ї весело та гамірно. Після довготривалого відпочинку є про що погомоніти.
Надіємось, що цей навчальний рік буде для усіх нас вдалим та успішним.

Copyright © 2018 Новоселицька ЗОШ