Догори

foto1 foto2 foto3 foto4 foto5
Модули Joomla для своего сайта я взял здесь, а шаблон нашел вот тут

     Протягом 28-30 червня наші школярі Максим Нікончук та Лідія Мельник брали участь у захоплюючому проекті «Моя розповідь про Польщу», ініційованого Варшавським Фондом за свободу і демократію, що відбувя у Житомирі. В ході цього проекту 35 дітей із 7 міст України навчали створювати анімаційні фільми. Курс був спрямований на поширення знань про анімації, збудження інтересу  до творчості, розвиток уяви, художньо-естетичного смаку і, звісно ж, вдосконалення навичок володіння польською мовою.

     Учасникам проекту  запропонували прекрасну можливість створити особисті історії. За допомогою пластиліну, кольорових олівців, маркерів і власної уяви юні аніматори  виявляли  літературні, художні і технічні таланти.
      У      У вільний час діти відвідали Житомирський музей космонавтики ім. Корольова, де  дізналися про історію освоєння людиною космосу та багато інших цікавих місць.

     В останній день зустрічі всім учасникам проекту вручили дипломи. Прощання друзів відбулася біля багаття із співом польських і українських пісень. Всі учасники відзначили, що проект залишив в їх серцях незабутні враження.

Copyright © 2019 Новоселицька ЗОШ