Догори

foto1 foto2 foto3 foto4 foto5
Модули Joomla для своего сайта я взял здесь, а шаблон нашел вот тут

     Ура! Канікули! Цьогоріч у Новоселицькій школі з 01 до 14 червня діяв літній мовний табір «Bright summer» (Яскраве Літо) під керівництвом вчителя англійської мови Соблової С.А. Кожен день у таборі проходив цікаво, змістовно та весело. Спілкування англійською мовою, креативні проекти, інформація про традиції, звичаї та культуру англомовних країн, вивчення пісень, фоторепортажі, похід на природу, цікаві рухливі ігри залишили гарні спогади в учнів про початок літніх канікул. Невимушена дружня атмосфера, різноманітні конкурси, квести, мовні ігри мотивували учнів на подальше вдосконалення англійської мови.

 

     19 травня, в День вишиванки, Новоселицька школа гостинно зустрічала учнів, вчителів, батьків та жителів села на святі «Шкільний олімп», де вшановували талановиту, обдаровану молодь та їх наставників, тих хто успішно, результативно підкорював цього навчального року інтелектуальні, творчі, спортивні вершини.

     Мало знайдеться людей, які не чули ім’я Стіва Джобса, чи не чули про корпорацію Apple, чи не бачили картинку з надкушеним яблуком. На сьогоднішній день техніка з логотипом Apple є показником найвищої якості. Хто ж ця людина, яка заснувала у батьківському гаражі маленьку компанію Apple та зробила її всесвітньо відомою: геній чи бізнесмен? Про це учні дізналися у ході конференції, яку підготували десятикласники під керівництвом Ірини Ніколішиної, вчителя математики та інформатики. В ході конференції були озвучені наступні сторінки життєпису Стіва Джобса:

  • - Дитинство та юність Стіва Джобса; - Створення AppleComputer; - Емблема Apple; - Apple 2; - Macintosh; - Джобс у вигнанні: Next, Pixar; - Відродження Apple; - iPod,  iPhone, iPad; - Apple Store; - Особисте життя Стіва Джобса; - Смерть Джобса.

 

Copyright © 2020 Новоселицька ЗОШ