Догори

foto1 foto2 foto3 foto4 foto5
Модули Joomla для своего сайта я взял здесь, а шаблон нашел вот тут

     23 грудня в Новоселицькій школі відбувся семінар на тему «Особливості навчально-виховної роботи  з дітьми із розладами аутичного спектру».
     Основна мета заходу - дати педагогічній громадськості більше інформації про проблеми, сучасні методики та технології реабілітації та навчання дітей з аутизмом, поділитись досвідом роботи щодо удосконалення існуючих та впровадження нових форм і методів корекційної роботи з дітьми аутичного спектру.
     Відкрила роботу семінару Л.Ізерська, завідуюча методичним об’єднанням вчителів індивідуального навчання, яка ознайомила учасників з метою, завданнями та очікуваними результатами від заходу, адже процес введення дітей з порушеннями в розвитку в освітній простір повинен бути продуманим і підготовленим.
      З вітальним словом та презентацією опорного закладу виступила О.Вельгас, директор Новоселицької школи. Галина Сідорська, методист відділу освіти ознайомила присутніх з діагностичними характеристиками, причинами захворювання, ознаками та особливостями супроводу дітей з аутизмом. Логопед Оксана Михальчук інформувала про вибір та використання різних ефективних методик, альтернативної комунікації при навчанні, сучасних технологій реабілітації, занять, підходів, перетворення гри, творчості та спілкування на терапію дітей-аутистів. Досвідом роботи і практичними напрацюваннями щодо інтегрування дітей з аутизмом, їх психологічного супроводу, ділилися, спілкуючись з аудиторією, Тетяна Нікончук, практичний психолог. Цікавими і змістовними були виступи учасників семінару, які мають досвід роботи з дітьми-аутистами. Під час практичного заняття педагоги демонстрували корекційно-розвивальні врави, методичні матеріали. Такі зустрічі, на думку учасників семінару, допоможуть у проблемах педагогам, які працюють з дітьми аутичного спектру.

Copyright © 2019 Новоселицька ЗОШ