Догори

foto1 foto2 foto3 foto4 foto5
Модули Joomla для своего сайта я взял здесь, а шаблон нашел вот тут

     З радістю повідомляю, що нашу школу, у складі 40 навчальних закладів України, відібрано до участі в другому циклі Всеукраїнської програми освіти з демократичного громадянства «Демократична школа», створеної Європейським центром імені Вергеланда при сприянні Міністерства освіти і науки України.
   Центр імені Вергеланда – європейський експертний центр у сфері освіти для демократичного громадянства, прав людини та міжкультурного порозуміння, заснований Радою Європи та Норвегією у 2008 році з метою надання підтримки державам-членам Ради Європи у реалізації політики у згаданій сфері.
    Центр відкритий до співпраці з усіма 47-ма державами-членами Ради Європи і пропонує цілу низку навчальних програм, ресурсів та заходів, які пропагують цінності демократії, прав людини та верховенства права.
     Впевнена, що участь у програмі допоможе нам демократизувати шкільне врядування та середовище у школі, включити принципи демократії та прав людини у правила функціонування навчального закладу; збільшити використання демократичних методів навчання; поглибити співпрацю з громадою заради розвитку демократичних громадянських компетентностей (на відміну від «співпраці заради співпраці»).

Copyright © 2019 Новоселицька ЗОШ