Догори

foto1 foto2 foto3 foto4 foto5
Модули Joomla для своего сайта я взял здесь, а шаблон нашел вот тут

     У День вишиванки в Новоселицькій школі вшановували обдаровану учнівську молодь. Тих, хто з юних років утверджує своєю творчістю, розумом, спортивними досягненнями не лише славу навчального закладу, а й громади. Також відзначали талановитих педагогів, які мають високі професійні здобутки, батьків, дідусів, які живуть життям школи, розуміють її проблеми та допомагають їх вирішувати. 
     Третій рік поспіль традиційне свято «Шкільний Олімп» відбувається саме у День вишиванки. Це поєднання набуло особливого змісту, адже демонструє, що українці – розумні, талановиті, творчі, незламні духом, готові захищати свою країну, культуру та історію. У вітальному слові директор школи Оксана Вельгас закликала учнів озброїтись терпінням, наполегливістю, працьовитістю, відкрити в собі Божу іскру таланту і впевнено творити майбутнє держави, справжньої української України.
     Розпочалось святкове дійство вшануванням пам’яті жертв геноциду кримських татар та всіх полеглих за єдину вільну Україну. А далі врочисті фанфари пролунали для 173 учнів-переможців, призерів Всеукраїнських олімпіад, конкурсу-захисту МАН, різноманітних змагань, конкурсів, виставок, фестивалів. Школярі отримали дипломи та солодощі в окремих номінаціях: «Ерудит року», «Науковець року», «Дослідник року», «Золотий голос школи», «Спортивна гордість», «Художник року», «Мовознавець», «Патріот року», «Турист року», «Винахідник та раціоналізатор». Шквал овацій лунав на честь переможців номінацій «Вчитель року», «Батьки року» та «Самий-самий…Дідусь».
     Щирі слова вдячності від дирекції, педагогів та учнів школи пролунали на адресу Руслана Францовича Скримського, депутата обласної ради за постійну підтримку, піклування про школярів, освітян та надання до свята коштів на придбання солодощів. 
     Для підкорювачів шкільного Олімпу та гостей дійства відбувся концерт за участю шкільних творчих колективів.

Copyright © 2019 Новоселицька ЗОШ