Догори

foto1 foto2 foto3 foto4 foto5
Модули Joomla для своего сайта я взял здесь, а шаблон нашел вот тут

     Новоселицька ЗОШ І-ІІІ ступенів – це опорний заклад, де виховують за допомогою духовних багатств культури, де прищеплюють дитині все краще, що нагромаджено народом, де шанують дитячі душі. Це стартовий майданчик для добрих починань і злетів її вихованців. У цьому храмі знань кожен реалізує свої здібності й задовольняє власні інтереси.
   Завершується перший навчальний рік, в якому наша школа працювала, як опорний навчальний заклад, до якого доїжджали 43 учні із філій (Котелянський НВК «ЗОШ І-ІІ ступенів - ДНЗ», Прислуцький НВК «ЗОШ І-ІІ ступенів - ДНЗ» та Варварівський НВК «ЗОШ І ступеня - ДНЗ»). Діти відразу влились до великої шкільної родини та багато із них стали учасниками та переможцями різних заходів. Наприклад, команда хлопців нашої школи здобула перемогу у районних та зональних змаганнях з волейболу, І місце з футболу, ІІ місце зі стрільби, ІІ місце з легкоатлетитчного кросу, ІІ місце у змаганнях «Старти надій».
     І знову зустріч з новими учнями.13 травня у нашому навчальному закладі відбувся День відкритих дверей для 9-их класів філій. У дружньому колі, щирій атмосфері відбулося знайомство між дев’ятикласниками та вчителями Новоселицької ЗОШ, Котелянського НВК та Прислуцького НВК. Далі гості переглянули презентацію школи, здійснили екскурсію навчальним закладом, оглянули кабінети та ознайомились із матеріально-технічною базою. 
     Старшокласники мали можливість відвідати Школу навчання лідерів учнівського самоврядування «Молода генерація» під керівництвом педагога-організатора Зеленюк В.А., де усі учасники в невимушеній доброзичливій атмосфері спілкувалися та брали участь у тренінгу.
    Щиро бажаємо усім дев’ятикласникам успішно здати ДПА, правильно зробити свій вибір у подальшому житті, а тим хто продовжить навчання у нашій школі, ми будемо щиро раді.

Copyright © 2019 Новоселицька ЗОШ